Odlična igra i odlična pobjeda prve momčadi.

KK Maksimir : KK Fortuna  73 : 88

Maksimir: Kruno Smontara 15, Petar Pavao Lacić 13, Dario Gašparić 13, Mislav Cikojević 8, Petar Božek 6, Stjepan Hajduković 6, Paulo Peša 4, Petar Mikulić 3, Hrvoje Ivan Milošević 3, Luka Jakupčić 2, Dino Hofman 0

Fortuna : Filip Đurkan 26, Jakov Čorušić 15, Marko Trucek 11, Ivan Malenica 9, Karlo Dilber 9, Sebastijan Vagner 8, Oton Blokar 4, Luka Veverec 2, Blaž Tomc Zidar 2, Neven Bahtijarević 2, Branimir Hrsto 0.

U 4.kolu smo bili gosti Maksimira koji je ove godine složio vrlo dobru atletsku momčad,1.četvrtinu smo parirali agresiji domaće ekipe i završili vodstvom, sitnim ubrzanim greškama i slabijim tempom gubimo na poluvremenu 2 razlike.

Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 12:0 i radimo 10 razlike a domaćin se u egal vraća zonom.Uzvratili smo istom mjerom a u napadu smo pronalazili najbolje postavljenog igrača te sa tricama pobjedili zadnju četvrtinu 15 razlike.

Izjava trenera Marka Plaveca:

Jako me veseli da smo svaku utakmicu do sada bili sve bolji i da se polagano navikavamo i hvatamo brzinu i kvalitetu 2.lige. Pojačali smo rad, ozbiljnost i pristup na treninzima te napravili sitne preinake u taktici što su igrači odlično prihvatili.

Imali smo jako dobru šutersku večer te odigrali najbolje do sada. Nadam se da tako možemo nastaviti i sljedeću utakmicu protiv Mladosti u gostima koju jedva čekamo željnih novih dobrih igara a sa njom dolaze i pobjede.