KK Novska : KK Fortuna 49: 86

Marko Trucek 21, Mihael Marinić 18, Ivan Malenica 17, Sebastijan Vagner 10,

Bruno Martinjak 7, Karlo Dilber 4, Oton Blokar 3, Blaž Tomc Zidar 2, Luka Veverec 2, Neven Bahtijarević 2.

Trener Plavec :

Seniori su bili spremni taktički i psihički na vruće gostovanje u Novskoj. Nažalost za domaćina ali i za nas, pojačanja koja su doveli u nastavku sezone nisu igrali.

Utakmica je sa naše strane otvorena vrhunski i sa velikom motivacijom sa naše strane unatoč oslabljenom domaćinu pa smo nakon uvodnih 8 min vodili 22:0,a poluvremenu je pitanje pobjednika već bilo rješeno.

Došlo je do manjeg opuštanja i sitne demotivacije tokom 3 četvrtine što bi jače ekipe iskoristile ali ovog puta to je prošlo nekažnjeno.Pohvalio bi sve igrače i istaknuo pristup utakmici te solidne šuterske dionice na zonu domaćina.

Mišljenja sam kao trener da je bolje dočekati derbi lige sa jakom utakmicom nego slabijom ali probat ćemo to sanirati ovaj tjedan kroz treninge.

Rezultati su nam i ovom kolu išli na ruku,pa u borbi za 1.mjesto dočekujemo ekipu Dugog Sela koja nas je porazila u našem prvom srazu ove sezone.

Očekujem borbenu i zanimljivu utakmicu i naravno pobjedu.