Mlađi kadeti uvjerljivo pobjedili, dok su kadeti i prva momčad posrnuli…

MLAĐI KADETI

JASKA – FORTUNA 36:51 (3:19, 14:17, 5:8, 14:7)

FORTUNA: Klarić 2, Brekalo 14, Mamuzić 10, Lacković 7, Samardija, Cindrić,
Zorac 4, Domazet 3, Mršo 2, Marušić 5, Mujkanović.

Izjava trenera: Dobra utakmica, odličan ulazak u utakmicu i trčanje u kontru. Odmah na početku smo stvorili razliku i kasnije uz podjednaku minutažu svih igrača smireno priveli utakmicu kraju. Ekipa je igrala odličo uz izvrsnu suradnju u napadu i dobru obranu. Ne bih nikoga izvajao, jer smo kao ekipa izgledali fantastično.

SAMOBOR : FORTUNA  80 : 65
Domagoj Vukmanić 23, Mateo Gašparić 12, Dominik Brekalo 11, Karlo Martinčić 8, Lovro Harmić 5, Patrik Gašparić 2, Mihael Gvozdanović Glavač 2, Tomislav Mioč 2, Fran Škoda 0, Marin Brekalo 0.
Nakon pobjede u prethodnoj utakmici, u Samoboru je bilo više raspoloženih pojedinac.
SENIORI:
KK PODSUSED – KK FORTUNA 73:43
Filip  Đurkan 3,  Marko Trucek 2, Noah Marko Mesić, Tomislav Ištuk 1, Ivan Malenica 6, Mihael Marinić 7, Sebastijan Vagner 7, Karlo Dilber4, Luka Veverec 2, Blaž Tomc Zidar 6, Jakov Ćorušić 5.
Izjava trenera: Prvu utakmicu 2.lige otvori li smo u vidljivom grču,drzali smo egal samo do 20:15,domaćin nas odličnom obranom prisiljava na greške i do poluvremena na našu žalost rješava utakmicu,niti u drugom poluvremenu nismo odigrali bolje nakon loše 2.četvrtine zbog koje smo bili u rezultatskom minusu.Teško je u ovakvom porazu izdvojiti pojedince ili dio igre koji bi nas zadovoljio.Vidio se izostanak sa utakmice kapetana Bahtijarevića i Blokara koji nisu nastupili ali su sa nama za iduću utakmicu.Na nama je da nadolazeći tjedan skupimo glave I na treninzima popravimo nedostatke,te se što bolje pripremimo za još jedno neugodno gostovanje kod poznatog rivala Dugog Sela.