Fortuna: Marin Brekalo 18, Tin Kunjas 16, Antun Mamuzić 8, Jovan Rajić 8, Antonio Marušić 4, Luka Lacković 2,

Zvonimir Klarić 2, Zvonimir Cindrić 1, Vanja Samardžija 0, Mark Domazet 0, David Mršo 0, M Šuljić 0.

Podsused: Vid Levak 24, Vid Folnović 10, Toni Sačarić 6, Ivan Brkić 4, Martin Capan 2,

JUNIORI sa drugom pobjedom zaredom porazili Universa !

JUNIORI : KK Fortuna : KK Univers 67 : 59

Fortuna: Dominik Ladan 21, Fran Mlikotić 13, Domagoj Vukmanić 13, Sven Brcković 10, Branimir Hrsto 6,

Dominik Brekalo 2, Mihovil Grubišić 2, Lovro Harmić 0, Vito Mandić 0, Luka Juričić 0.

Univers: Tin Talan 19, Josip Mislav Starčević 14, Jakov Križan 14, Roberto Mazarekić 6,

J Budak 3, Ante Bilić 3, Antonio Mamić 0, Max Talan 0, Ivan Pilekić 0, Mihael Božiček 0.

SENIORI posrnuli u završnici…

Seniori su u subotu u ranom terminu u 13 sati nastupili u gostima kod KK ZAPAD koji se u nastavku sezone pojačao sa 3-4 igrača.
Termin utakmice nikako nije bio odgovarajući seniorskom terminima 2.lige pa smo nastupili bez prvog playa Marka Truceka, kapetana Nevena Bahtijarevića i sa još par bolesnih na samoj utakmici. Nažalost pobjeda je u takvim uvjetima pripala domaćinu 112:91 iako su naši seniori bili bolji skoro 3.četvrtine.
Uporni domaćin stiskao našu bekovsku liniju svih 40 min a i manjak rotacije seniorskih igrača učinio je da energetski padnemo na početku 4.četvrtine
.Bilo je još nade na nekih 6 razlike 4 min do krja ali Zapad je predobro šutirao cijelu utakmicu uz 15 zabijenih trica a mi lošije branili.
 KK Zapad : KK Fortuna 112 :91
Zapad: Lovro Špiček 27, Lovre Paleka 20, Luka Radoš 19, Hrvoje Majcunić 16,
Dominik Tomičić 11, Nikola Ivanetić 6, Luka Skorić 4, Danijel Sedlo 4, Stjepan Škara 3, Bruno Srabotnak 2.
Fortuna:
Ivan Malenica 21, Karlo Dilber 19, Filip Đurkan 17, Sebastijan Vagner 14, Branimir Hrsto 10, Jakov Čorušić 10,
Noah Marko Mesić 0, Dominik Ladan 0, Domagoj Vukmanić 0, Luka Veverec 0, Sven Brcković 0.
Izjava trenera:
Ostaje žal za igračima koji nam nedostajali jer mislim da bi utakmica izgledala totalno drugačije te imala sasvim drugi tijek, iako nisam nezadovoljan kako smo reagirali bez prvog playa i kapetana.
Bili smo napadački raspoloženi i konkretni, bilo je puno utračavanja bez lopte, povratnih zabijenih šuteva, a borbenosti nije falilo.
U  rotaciji u obrani nismo kasnili ali sve što smo izrotirali dobro, domaćin je kaznio nevidjenim šuterskim danom i kada protivnik tako šutira jako ga je teško pobijediti, izgubili smo previše lopti za moj ukus ali to smo i očekivali u nedostatku bitnih igrača sa bekovske linije.